Rezervace
Novinky
24.5.2021
Léto v plném proudu

Přijeďte si odpočinout a načerpat síly na jih, České Budějovice a náš SPORT HOTEL je ideálním místem. Hotel je vzdálen pouhých deset kroků od cyklostezky, kde se prohánějí cyklisté, inlinisté či joggeři je tím nejlepším místem, kde můžete strávit letní dny.

21.10.2014
Zvýhodněná nabídka pronájmu nafukovací haly

Pro klienty našeho hotelu nabízíme možnost pronájmu nafukovací tenisové haly v těsné blízkosti hotelu za speciální cenu 200 Kč / hodina (pondělí až pátek v čase: 09.00 - 14.00 hodin a sobota + neděle 16.00 - 20.00 hodin.)

Free wifi
V celém hotelu je zdarma přístupná WiFi síť.
Non smoking hotel
V prostorách hotelu je zakázáno kouřit.

SPORT HOTEL - Ubytování České Budějovice

SPORT HOTEL České Budějovice nabízí kvalitní a pohodlné ubytování v klidné části města, nedaleko centra Českých Budějovic. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým připojením k internetu, plochou TV a hotelovou kosmetikou. 
Parkování na hotelovém parkovišti a bezdrátové připojení k internetu je pro naše hosty zdarma.

Hotel je situován na břehu řeky Vltavy, podél které se vine stezka pro pěší, cyklisty a in-line bruslaře. Stezka lemující pravý břeh Vltavy Vás zaved jak do centra Českých Budějovic, tak v opačném směru do historického města Hluboká nad Vltavou. Dále máte možnost využít sportovního centra v těsné blízkosti hotelu a zároveň tělocvičny, která se nachází přímo v hotelu. Ať už hledáte ubytování pro klidný odpočinek nebo aktivní dovolenou, neváhejte a využijte služeb našeho nově otevřeného nekuřáckého hotelu.

 

Konfereční prostory hotelu:

Konferenční místnost - 40 osob

KAPACITA: 40 osob
USPOŘÁDANÍ:školní, U

 

Velká tělocvična

 

 

Malá tělocvična - stolní tenis

 

 

 
SPORT HOTEL České Budějovice v Českých Budějovicích hodnocení