Rezervace
Novinky
21.10.2014
Zvýhodněná nabídka pronájmu nafukovací haly

Pro klienty našeho hotelu nabízíme možnost pronájmu nafukovací tenisové haly v těsné blízkosti hotelu za speciální cenu 200 Kč / hodina (pondělí až pátek v čase: 09.00 - 14.00 hodin a sobota + neděle 16.00 - 20.00 hodin.)

15.10.2014
Masáže, kosmetika, manikůra, pedikůra

Nově můžete v našem SPORT HOTELU České Budějovice využít služby salonu Merylin. Salon poskytuje tyto služby: několik druhů masáží, kosmetiku, manikůru a pedikůru. Do 30.12.2014 SLEVA 50% na celotělovou masáž.

Free wifi
V celém hotelu je zdarma přístupná WiFi síť.
Non smoking hotel
V prostorách hotelu je zakázáno kouřit.

SPORT HOTEL - Ubytování České Budějovice

SPORT HOTEL České Budějovice nabízí kvalitní a pohodlné ubytování v klidné části města, nedaleko centra Českých Budějovic. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým připojením k internetu, plochou TV a hotelovou kosmetikou. 
Parkování na hotelovém parkovišti a bezdrátové připojení k internetu je pro naše hosty zdarma.

Hotel je situován na břehu řeky Vltavy, podél které se vine stezka pro pěší, cyklisty a in-line bruslaře. Stezka lemující pravý břeh Vltavy Vás zaved jak do centra Českých Budějovic, tak v opačném směru do historického města Hluboká nad Vltavou. Dále máte možnost využít sportovního centra v těsné blízkosti hotelu a zároveň tělocvičny, která se nachází přímo v hotelu. Ať už hledáte ubytování pro klidný odpočinek nebo aktivní dovolenou, neváhejte a využijte služeb našeho nově otevřeného nekuřáckého hotelu.

 

Konfereční prostory hotelu:

Konferenční místnost - 40 osob

KAPACITA: 40 osob
USPOŘÁDANÍ:školní, U

 

Velká tělocvična

 

 

Malá tělocvična - stolní tenis

 

 

 
SPORT HOTEL České Budějovice v Českých Budějovicích hodnocení