Novinky
24.5.2021
Léto v plném proudu

Přijeďte si odpočinout a načerpat síly na jih, České Budějovice a náš SPORT HOTEL je ideálním místem. Hotel je vzdálen pouhých deset kroků od cyklostezky, kde se prohánějí cyklisté, inlinisté či joggeři je tím nejlepším místem, kde můžete strávit letní dny.

21.10.2014
Zvýhodněná nabídka pronájmu nafukovací haly

Pro klienty našeho hotelu nabízíme možnost pronájmu nafukovací tenisové haly v těsné blízkosti hotelu za speciální cenu 200 Kč / hodina (pondělí až pátek v čase: 09.00 - 14.00 hodin a sobota + neděle 16.00 - 20.00 hodin.)

Free wifi
V celém hotelu je zdarma přístupná WiFi síť.
Non smoking hotel
V prostorách hotelu je zakázáno kouřit.

Ubytování ve Sport Hotelu České Budějovice

SPORT HOTEL České Budějovice disponuje celkově 22 pokoji a 3 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 65 lůžek. Všechny pokoje jsou dispozičně řešeny jako dvoulůžkové a třílůžkové, vybavené moderním nábytkem, LED televizorem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje typu Superior mají navíc balkon a menší samostatnou místnost, kterou lze využít jako samostatný pokoj s přistýlkou nebo jako pracovnu. Apartmány jsou zařízeny jako dva oddělené dvojlůžkové pokoje, které mají společný vstupní prostor, kuchyňský kout a koupelnu.

Ve všech pokojích jsou manželské postele, které lze dle potřeby od sebe oddělit. Pro hosty jsou na pokojích připraveny osušky, ručníky a hygienické potřeby.

Check-in (čas příjezdu): 15:00
Check-out (čas odjezdu): 10:00

Parkování na hotelovém parkovišti a WIFI připojení je pro naše hotelové hosty zdarma.

V přízemí hotelu se nachází  snídaňová místnsot, ve které se podávají snídaně pro hotelové hosty v době od 7:00 - 9:00 hodin. V 1. patře je nezaměnitelnou součástí SPORT HOTELU České Budějovice speciální sportovní centrum, kde můžete využít tělocvičnu s trvale postaveným boxerským ringem. Ve 2. patře se nacházejí malá tělocvičnaškolící a konferenční prostoryCelý hotel je vzhledem ke svému zaměření nekuřácký.

Pro tělesně postižené osoby nabízíme bezbarierový přístup po celém hotelu a také speciálně vybavený pokoj. 

Pro naše hotelové hosty máme dále k dispozici bezplatné parkoviště přímo u hotelu, dva výtahy, úschovnu kol, zavazadel a Wi-Fi připojení zdarma.

SPORT HOTEL České BudějoviceSPORT HOTEL České BudějoviceSPORT HOTEL České BudějoviceSPORT HOTEL České Budějovice

Popis pokojů:

Dvoulůžkový Standard

Ve dvoulůžkovém pokoji najdete pohodlnou manželskou postel, kterou lze od sebe dle potřeby oddělit. Dále je pokoj vybaven kuchyňským koutem, stolem, dvěma židlemi, nočními stolky, telefonem, prostornou předsíní se zrcadlem a věšákem, velkou skříní, LED televizorem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou.  Na pokoji je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení a LED televize. V pokoji jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky a doplňkové hygienické potřeby.

Třílůžkový pokoj Superior

Ve třílůžkovém pokoji Superior najdete pohodlnou manželskou postel, kterou lze od sebe dle potřeby oddělit. Oproti standardnímu pokoji máte k dispozici balkon a další malou místnost, kde je 3. lůžko, nebo kterou můžete využít jako pracovnu. Dále je pokoj vybaven kuchyňským koutem, stolem, dvěma židlemi, nočními stolky, telefonem, prostornou předsíní se zrcadlem a věšákem, velkou skříní, LED televizorem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou.  Na pokoji je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení a LED televize. V pokoji jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky a doplňkové hygienické potřeby.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je vybavený kvalitní a pohodlnou manželskou postelí, kterou lze od sebe dle potřeby oddělit + další plnohodnotnou samostatnou postelí. Dále je pokoj vybaven, kuchyňským koutem stolem, třemi židlemi, nočními stolky, telefonem, prostornou předsíní se zrcadlem a věšákem, velkou skříňí, LED televizorem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou.  Na pokoji je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení a LED televize. V pokoji jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky a doplňkové hygienické potřeby.

Apartmán

Apartmány jsou zařízeny jako dva oddělené, uzamykatelné dvojlůžkové pokoje, kde se nacházejí pohodlné manželské postele, které je možné od sebe dle potřeby oddělit. Dále je na každém pokoji LED televizor, stůl, dvě židle a noční stolky. Ve společném prostoru pro tyto dva pokoje jsou k dispozici dvě skříně, věšáková stěna se zrcadlem a vybavený kuchyňský kout. K apartmánu přísluší také prostorná koupelna se sprchovým koutem. Na pokoji je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení. V pokoji jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky a doplňkové hygienické potřeby.

Třílůžkový pokoj bezbariérový

Bezbariérový pokoj je speciálně vybavený pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro lidi na invalidním vozíku. Dále je pokoj vybaven stolem, dvěma židlemi a nočními stolky, telefonem, prostornou předsíní se zrcadlem a věšákem, velkou skříňí, LED televizorem a koupelnou s vanou. Ve všech pokojích jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky a doplňkové hygienické potřeby.

Apartmán

 
SPORT HOTEL České Budějovice v Českých Budějovicích hodnocení