Novinky
24.5.2021
Léto v plném proudu

Přijeďte si odpočinout a načerpat síly na jih, České Budějovice a náš SPORT HOTEL je ideálním místem. Hotel je vzdálen pouhých deset kroků od cyklostezky, kde se prohánějí cyklisté, inlinisté či joggeři je tím nejlepším místem, kde můžete strávit letní dny.

21.10.2014
Zvýhodněná nabídka pronájmu nafukovací haly

Pro klienty našeho hotelu nabízíme možnost pronájmu nafukovací tenisové haly v těsné blízkosti hotelu za speciální cenu 200 Kč / hodina (pondělí až pátek v čase: 09.00 - 14.00 hodin a sobota + neděle 16.00 - 20.00 hodin.)

Free wifi
V celém hotelu je zdarma přístupná WiFi síť.
Non smoking hotel
V prostorách hotelu je zakázáno kouřit.

Konferenční prostory České Budějovice

 

Pro pořádání konferencí či školení, najdete v našem SPORT HOTELU České Budějovice veškeré potřebné zázemí.

V objektu hotelu jsou k dispozici dva samostatné salonky, každý s kapacitou pro 8 osob a konferenční místnost s kapacitou až 40 míst. V konferenční místnosti je k dispozici promítací plátno a dataprojektor. Ve všech prostorách hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Hotel také disponuje vlastním parkovištěm.

Je možné zajistit občerstvení po celou dobu pronájmu.

Pro menší pracovní jednání, vánoční večírky v úzkém kruhu či soukromé akce do 20 osob nabízíme k pronájmu prostory v přízemí hotelu. Kapacitu těchto prostor je možné pro akce s větším počtem osob navýšit.  Na přání lze zajistit také občerstvení s obsluhou a živou nebo reprodukovanou hudbu.


Konferenční místnost - 40 osob

KAPACITA: 40 osob
USPOŘÁDANÍ:školní, U

 

Velká tělocvična

 

 

Malá tělocvična - stolní tenis

 

 

Spojte se s námi pomocí emailu sporthotelcb@sporthotelcb.cz  nebo telefonu +420 725 100 116 a vše s Vámi osobně projednáme.

 

 
SPORT HOTEL České Budějovice v Českých Budějovicích hodnocení