Novinky
21.10.2014
Zvýhodněná nabídka pronájmu nafukovací haly

Pro klienty našeho hotelu nabízíme možnost pronájmu nafukovací tenisové haly v těsné blízkosti hotelu za speciální cenu 200 Kč / hodina (pondělí až pátek v čase: 09.00 - 14.00 hodin a sobota + neděle 16.00 - 20.00 hodin.)

15.10.2014
Masáže, kosmetika, manikůra, pedikůra

Nově můžete v našem SPORT HOTELU České Budějovice využít služby salonu Merylin. Salon poskytuje tyto služby: několik druhů masáží, kosmetiku, manikůru a pedikůru. Do 30.12.2014 SLEVA 50% na celotělovou masáž.

Free wifi
V celém hotelu je zdarma přístupná WiFi síť.
Non smoking hotel
V prostorách hotelu je zakázáno kouřit.

Konferenční prostory České Budějovice

 

Pro pořádání konferencí či školení, najdete v našem SPORT HOTELU České Budějovice veškeré potřebné zázemí.

V objektu hotelu jsou k dispozici dva samostatné salonky, každý s kapacitou pro 8 osob a konferenční místnost s kapacitou až 40 míst. V konferenční místnosti je k dispozici promítací plátno a dataprojektor. Ve všech prostorách hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Hotel také disponuje vlastním parkovištěm.

Je možné zajistit občerstvení po celou dobu pronájmu.

Pro menší pracovní jednání, vánoční večírky v úzkém kruhu či soukromé akce do 20 osob nabízíme k pronájmu prostory v přízemí hotelu. Kapacitu těchto prostor je možné pro akce s větším počtem osob navýšit.  Na přání lze zajistit také občerstvení s obsluhou a živou nebo reprodukovanou hudbu.


Konferenční místnost - 40 osob

KAPACITA: 40 osob
USPOŘÁDANÍ:školní, U

 

Velká tělocvična

 

 

Malá tělocvična - stolní tenis

 

 

Spojte se s námi pomocí emailu sporthotelcb@sporthotelcb.cz  nebo telefonu +420 725 100 116 a vše s Vámi osobně projednáme.

 

 
SPORT HOTEL České Budějovice v Českých Budějovicích hodnocení